Chcesz dołączyć do naszego zespołu?


Głównym celem naszego projektu jest poszerzenie wiedzy na temat mechanizmów leżących u podłoża treningów poznawczych: treningów pamięci roboczej oraz treningów z wykorzystaniem gier wideo. W naszych badaniach wykorzystujemy m.in. komputerowe testy poznawcze, EEG, eye-tracker. O szczegółach projektu, który dał początek naszemu laboratorium, przeczytasz we wpisie poświęconym opisowi projektu.

Równolegle prowadzimy również kilka innych badań, które łączy jedno – mają na celu poszerzyć wiedzę o zmianach poznawczych związanych z graniem w gry wideo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o naszych projektach na stronie Prowadzone Badania.

Od członków naszego laboratorium wymagamy zaangażowania, profesjonalizmu, ciekawości, chęci rozwoju i uczciwości. Przykładamy dużą wagę do jakości przeprowadzanych przez nas badań, dlatego nasz zespół dokłada starań, aby każdy szczegół badania był dopracowany. Oznacza to również branie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Jeśli interesują Cię nasze projekty i chcesz zdobyć doświadczenie w pracy badawczej, skontaktuj się z nami. Napisz nam jakie zagadnienia Cię interesują, opisz swoje zainteresowania badawcze, co możesz zaoferować naszemu zespołowi oraz jakie są Twoje oczekiwania.

Dołącz do zespołu!

Aby dołączyć do naszego zespołu, w formularzu zaznacz Barta jako osobę do kontaktu. Napisz dlaczego chcesz z nami pracować i jakie są Twoje zainteresowania badawcze oraz załącz swoje CV.