Badanie EEG i ET

BADANIE ZAKOŃCZONE

Wynagrodzenie dla Uczestnika: 50 zł

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w badaniu mającym na celu poszerzenie wiedzy naukowej o funkcjonowaniu poznawczym, zdolnościach umysłowych i umiejętności skupienia uwagi.

Polega ono na jednym spotkaniu w laboratorium trwającym ok. 2 godz., podczas którego będą Państwo wykonywali zadania komputerowe. Badanie wykorzystuje techniki:

Wszystkie wykorzystywane przez nas techniki są nieinwazyjne i bezpieczne dla Uczestników.

Zarejestruj się aby otrzymać zaproszenie!

Aby wziąć udział w tym badaniu prosimy wypełnić ogólny formularz zgłoszeniowy do badań prowadzonych przez GamesLab.

Gdzie przeprowadzane jest badanie?

Spotkania są przeprowadzane laboratorium S 115 w budynku Uniwersytetu SWPS w Warszawie (ul. Gocławska 12) w indywidualnie uzgodnionym terminie w godzinach 8 – 20.

Na bieżąco kontaktujemy się z wybranymi osobami, które wypełniły kwestionariusz w celu poinformowania o szczegółach i uzgodnienia dokładnego terminu badania. W związku z założeniami naukowymi badania, zapraszane są osoby spełniające niejawne kryteria naukowe projektu, dlatego nie wszyscy zapisani mogą zostać zaproszeni, a część może zostać zaproszona dopiero po dłuższym czasie. W formularzu rekrutacyjnym mogą Państwo wyrazić zgodę na kontakt dot. udziału w innych badaniach przeprowadzanych przez laboratorium obecnie lub w przyszłości.

Zespół realizujący projekt

Paweł Dobrowolski

Instytut Psychologii
Polska Akademia Nauk

Główny pomysłodawca, asystuje w przeprowadzaniu badań i analizuje wyniki

Natalia Jermakow

Uniwersytet SWPS

Przeprowadza badanie i analizuje wyniki

Jakub Michalak

Instytut Studiów Społecznych
im. Profesora Roberta B. Zajonca

Przeprowadza badanie i analizuje wyniki

Maciej Skorko

Instytut Psychologii
Polska Akademia Nauk

Asystuje w przeprowadzaniu badań

Bart Sobczyk

Uniwersytet SWPS

Przeprowadza rekrutację i asystuje w przeprowadzaniu badań

Powiedz o tym badaniu znajomym!